Forum Ninja 250R Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Ninja 250R Community

IndeksPORTALLatest imagesPendaftaranLogin

[DAVIDCHOO BIKERS ACCESSORIES MALAYSIA] Jaket, Seluar, Sepatu, Helmet, Sarung Tangan, Jas Hujan, Kunci Motor, Body Armour, Voltmeter dan Piranti Safety lain, Macam-macam ada! Tengok Mukasurat 1 Untuk Senarai Penuh

Go down 
starwars1980
redseDuction
kotin
ziezed
marco17th
yopie lo
al-sky
micorosoft
H and I
victorlego
adi
shinobi
rn_d
A-Soe
Cid-IcZ
suhud
fayth
Ronald Automall
davidchoo
23 posters
Pilih halaman : Previous  1, 2, 3, 4
PengirimMessage
arifin
Mayor Jendral
Mayor Jendral
arifin

Male Number of posts : 249

[DAVIDCHOO BIKERS ACCESSORIES MALAYSIA] Jaket, Seluar, Sepatu, Helmet, Sarung Tangan, Jas Hujan, Kunci Motor, Body Armour, Voltmeter dan Piranti Safety lain, Macam-macam ada! Tengok Mukasurat 1 Untuk Senarai Penuh - Page 4 Empty
PostSubyek: Re: [DAVIDCHOO BIKERS ACCESSORIES MALAYSIA] Jaket, Seluar, Sepatu, Helmet, Sarung Tangan, Jas Hujan, Kunci Motor, Body Armour, Voltmeter dan Piranti Safety lain, Macam-macam ada! Tengok Mukasurat 1 Untuk Senarai Penuh   [DAVIDCHOO BIKERS ACCESSORIES MALAYSIA] Jaket, Seluar, Sepatu, Helmet, Sarung Tangan, Jas Hujan, Kunci Motor, Body Armour, Voltmeter dan Piranti Safety lain, Macam-macam ada! Tengok Mukasurat 1 Untuk Senarai Penuh - Page 4 I_icon_minitime12/6/2009, 01:44

kirana wrote:
1: kalau mau bayar melalui Credit Card, ya cepat/mudah dan tepat. Segala info akan di beri sebelum pembayaran, so tanya or PM aja sama bro David terus.
2:cara lain pembayaran, ya melalui WESTERN UNION aja bro,TAPI PASTIKAN WANG SAMPAI kepada bro DAVID,ADALAH JUMLAH YANG SEBENARNYA. (kerna ada wang upah di bank,nanti di potong,so bayar semuanya sekali) nanti nama penuh n alamat akan di kasi oleh bro DAVID.
3: jangan di bandingkan sama yg ASLI dan Copy!!
yang boleh saya perkatakan,barang2 nya bagus untuk kegunaan kita, kalau bandingkan harga yg di tawarkan, dan bukan semua barang nya bukan asli(ory) malah ada yg asli juga.maka terserah sama harga nya.
Alarm/Jacket kulit IZ2/FIELDSHEER/SOL/MHR/GIVI/OXFORD/Boot TRC, semua itu pasti asli , Kalau mau yg asli juga boleh pertanyakan terus kalau bro David masih ada stock nya,kerna dia juga ada order terus.Ya tapi mahal juga,(mana tau ada custumer yg udah order tak jadi beli,seperti Jacket Alpine Ory sekitar RM4K ke RM5K aja Very Happy belum termasuk seluarnya dan wang penghataran.
Harga disini kan udah masuk duit penghantaran nya. Kalau berat lambat.kalau ringan yaaaaaaaaaaa cepat sampai nya.

Saya ngajak bro David kesini,kerna banyak teman2 yg minta tolong dan bertanyakan soal barang seperti yg dia jual, so seperti bro2 semua tau,saya sendiri sering di luar negara,so lebih baik urus sama bro David aja terus.saya gak ada ngambil untung apa2 bro,hanya sekadar supaya bro2 semua ada pilihan,saya suka cara bro David melakukan jualan nya, PANTAS/TEPAT dan paling penting dia seorang yg amat boleh di percayai(dia tidak lari ngambil duit orang) serta sering di tegur sama boss kedai2 lain,kerna menjual barang dengan harga murah.
Ya, nanti udah lumayan jualan nya, kita ramai2 minta dia belanja minum kopi kuat hahahahaha. oh yaaaaaaa, dia gak ada nyampur jualan barang2 orang lain kannnnnn!!!

Semoga sukses.

PS: ya kalau saya ke Jakarta,memang boleh aja saya bawakan untuk teman2 semua,tapi MUSTI ngambil terus sama saya,mana bisa saya nunggu2. so jumpa saya di kedai Sportisi atau di hotel aja nanti.kerna saya hanya ada 20jam di Jakarta.

sebenar nya saya pengen beli jaket joe rocket kawasaki tp saya kagak ada kredit card ( karena trauma pake kredit card di bobol ama orang yg tidak bertanggung jawab) jadi saya mau beli pake transfer, cuma harus pake USD tidak bisa pake MYR ,saya pengen juga minta bantuan bro kirana tapi saya tidak tinggal di jakarta karena saya tinggal di daerah.
cuma sayang biasa nya saya tiap tahun bisa 6 x ke pulau penang cuma tahun ini saya kagak kesana. maka saya pun binggung gimana cara nya dan terpaksa sabar menanti saya ada sempet kesana.
thank's bro kirana atas info nya
kirana
Mayor Jendral
Mayor Jendral
kirana

Male Number of posts : 281

[DAVIDCHOO BIKERS ACCESSORIES MALAYSIA] Jaket, Seluar, Sepatu, Helmet, Sarung Tangan, Jas Hujan, Kunci Motor, Body Armour, Voltmeter dan Piranti Safety lain, Macam-macam ada! Tengok Mukasurat 1 Untuk Senarai Penuh - Page 4 Empty
PostSubyek: Re: [DAVIDCHOO BIKERS ACCESSORIES MALAYSIA] Jaket, Seluar, Sepatu, Helmet, Sarung Tangan, Jas Hujan, Kunci Motor, Body Armour, Voltmeter dan Piranti Safety lain, Macam-macam ada! Tengok Mukasurat 1 Untuk Senarai Penuh   [DAVIDCHOO BIKERS ACCESSORIES MALAYSIA] Jaket, Seluar, Sepatu, Helmet, Sarung Tangan, Jas Hujan, Kunci Motor, Body Armour, Voltmeter dan Piranti Safety lain, Macam-macam ada! Tengok Mukasurat 1 Untuk Senarai Penuh - Page 4 I_icon_minitime27/6/2009, 05:36

beli aja melalui transfer duit melalui WESTURN UNION bro atau pakai credit card teman lain2 di bayar terus sama teman u.
http://badrul.discovermangosteen.com/    or   www.extrememan2u.c

[DAVIDCHOO BIKERS ACCESSORIES MALAYSIA] Jaket, Seluar, Sepatu, Helmet, Sarung Tangan, Jas Hujan, Kunci Motor, Body Armour, Voltmeter dan Piranti Safety lain, Macam-macam ada! Tengok Mukasurat 1 Untuk Senarai Penuh
Halaman 4 dari 4Pilih halaman : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Jual: Sarung untuk Motor dan Jas Hujan untuk Sepatu
» Macam-Macam Knalpot Racing Ninja 250R
» WTS Helm snail, sepatu pro biker, jaket constin, dan sarung tangan scoyco murah gan :D
» Macam-macam model knalpot import
» Jual Berbagai macam helm bermerk & Jaket CEKIDOT!